BME | FIEK | VET | MVM | Telefonkönyv | Oldaltérkép | HU | EN

SW fejlesztő munkatársat keresünk

2023. március 5.

Csapatunk többek között egy napelemes rendszereket üzemeltető cégnek fejleszt gépi tanuláson alapuló termelés előrejelzést. Ennek a Megbízó informatikai rendszeréhez történő adaptálásához keresünk munkatársakat.

A megvalósítandó rendszert úgy kell kialakítani, hogy képes legyen a folyamatos tanulásra, állandó adatszolgáltatásra és megszakítás nélküli menetrend tervezésre. Az alkalmazott platform a fejlesztők által szabadon választható. A végső terméknek konténerizálva kell futnia Megbízó által üzemeltetett infrastruktúrán, Kubernetes környezetben. Elvárás, hogy a naperőmevekhez negyedóránként új menetrend legyen generálható az aktuális napra, hátralévő összes negyedórájára, valamint a következő nap összes negyedórájára. A rendszerhez html5 alapú felügyeleti képernyőre van szükség, valamint elvárás, hogy swaggerrel dokumentált REST API vagy RabbitMQ messaging rendszeren kell kommunikálnia Megbízó folyamatirányító és energia kereskedelmi rendszerével, amelyek az itt kapott adatokat megfelelően hasznosítani tudják.

RÉSZLETEK ITT